Press & Public Affairs
Guido Roozekrans
Head of Press & Public Affairs
Telefoon: +31 (0)162 585 377
E-mail: publicrelations@lexus.nl
Lexus is een samenwerking aangegaan met Jeunes Restaurateurs (JRE). Deze jonge talentvolle restaurateurs met een passie voor gastronomie hebben veel met Lexus gemeen. Zoals een onderscheidend gastheerschap en oog voor detail. Bovendien prikkelen zowel de modellen van Lexus als de gerechten van Jeunes Restaurateurs de zintuigen.
Lees verderOok duurzaamheid is voor zowel Lexus als Jeunes Restaurateurs belangrijk. Lexus maakt zich al jaren sterk voor zijn innovatieve hybridetechnologie. De restaurateurs gebruiken op hun beurt alleen lokale producten met behoud van traditie en eren de herkomst hiervan.
“We zijn selectief in de keuze van partners, maar Lexus biedt echt een meerwaarde”
Een andere overeenkomst is vernieuwing, vertelt Rik Jansma, voorzitter van JRE en eigenaar van Restaurant Basiliek in Harderwijk, in het bezit van een Michelinster. “Ook onze restaurateurs staan open voor het nieuwe en stimuleren innovatie. Lexus is innovatief, zuinig en duurzaam, en dat zijn ook kernwaarden van JRE. We zijn selectief in de keuze van partners, maar Lexus biedt echt een meerwaarde”, aldus Jansma.
Heiko Breilmann, directeur Lexus Nederland: “Ook wij zijn erg verheugd over de samenwerking. De toprestaurateurs van JRE sluiten perfect aan op de normen en waarden van Lexus. Er is aandacht voor detail, ze gaan innovatief te werk en bieden service van het hoogste niveau, net als Lexus. Daarnaast werken we samen met veel passie aan onze producten en diensten. We zorgen ervoor dat de zintuigen van de klant maximaal worden geprikkeld, elke dag weer.”
De eerste resultaten van de samenwerking zijn reeds zichtbaar. Onlangs maakten bekende foodbloggers en -vloggers met Lexus modellen inclusief chauffeur een tour langs JRE-restaurants in Zeeland en Limburg. In oktober volgt de Veluwe. Verder ziet Lexus ook lokaal kansen voor samenwerkingen tussen Lexus dealers en restaurateurs.
Fotobijschrift:
V.l.n.r: Heiko Breilmann (directeur Lexus) & Rik Jansma (voorzitter van JRE).
Guido Roozekrans
Head of Press & Public Affairs
Telefoon: +31 (0)162 585 377
E-mail: publicrelations@lexus.nl