Lexus CT 200h ook in 2014 met slechts 14% bijtelling

Lexus CT 200h ook in 2014 met slechts 14% bijtelling


Lexus CT 200h ook in 2014 met slechts 14% bijtelling


Alle uitvoeringen van de Lexus CT 200h hebben ook in 2014 slechts 14% bijtelling. Daarmee is de CT 200h de enige auto in het C-premium segment waarvan de gehele line-up in het voor zakelijke rijders zo gunstige bijtellingstarief valt. Bovendien heeft Lexus de prijs voor de CT 200h een stuk scherper gemaakt. De vanafprijs per 1 januari 2014 start net onder de 27.000 euro. Binnen afzienbare tijd worden alle prijzen bekend gemaakt.

Lees verder Lees verder

Zoals elke Lexus, biedt de CT 200h zijn bestuurder een plezierige werkplek. Zo worden de uitstekende voorstoelen met luxe bekleding enorm gewaardeerd, is er een deels met leder afgewerkt dashboard en beschikt de CT 200h een uitgebreide audio- en telefoonbediening vanaf het stuur, een high-end audiosysteem met USB-aansluiting en spraakbesturing voor onder meer de mobiele telefoon en (de optionele) navigatie. Ook lichtmetalen velgen, LED daytime running lights en climate control met afzonderlijke zones zijn standaard.

Spaarzame aandrijflijn voor hoog comfort
De aandrijflijn van de Lexus CT 200h bestaat uit twee continu samenwerkende krachtbronnen: een spaarzame 1.8 liter VVT-i benzinemotor van 73 kW (99 pk) en een elektromotor van 60 Kw (82 pk). Deze Full Hybrid aandrijflijn is goed voor een gecombineerd vermogen van 100 kW (136 pk). Het vermogen wordt naar de wielen gebracht via een zeer comfortabele, traploze elektronische CVT.

Altijd Red Carpet Treatment
De winnaar van de AutoWeek Tevredenheids Troffee 2012 (Compacte Middenklasse) is sinds 2010 Lexus’ best verkochte model. Niet voor niets. De CT 200h is in alles een Lexus; hij biedt topkwaliteit en topservice. De bestuurders van de CT 200h profiteren dan ook onder meer van de Lexus Red Carpet Treatment. Dat omvat onder meer een haal- en brengservice van de auto bij onderhoud en een vervangende Lexus tijdens reparatie of beurt. Daarnaast wordt de auto na elke onderhoudsbeurt van binnen en buiten helemaal schoon gemaakt.

Aanmelden

Persberichten in uw inbox ontvangen?
Meld u direct aan!

Aanmelden

Press & Public Affairs

Guido Roozekrans
Manager Press & Public Affairs
Telefoon: +31 (0)162 585 377
E-mail: publicrelations@lexus.nl

Lees meer

Bekijk alles